Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 113 Kategoride Toplam 1307 Ürün Bulunmaktadır.

Einhell 360 Derece Çapraz Çizgili Lazer Te-Ll 360
resim
resim
resim
resim
resim resim resim resim resim

Einhell 360 Derece Çapraz Çizgili Lazer Te-Ll 360

Ana Sayfa » El Aletleri Ve Hırdavat Ürünleri » Einhell 360 Derece Çapraz Çizgili Lazer Te-Ll 360
Fiyat : 915.25 823.54 TL
Ürün No : 4807
Tarih : 29 Eylül 2018
Adet :
Fiyatlarımıza Kdv Dahildir.

Einhell 360 Derece Çapraz Çizgili Lazer Te-Ll 360

Tripot Dahil Değildir! Einhell Te-Ll 360 Çapraz Çizgili Lazer Hizalama Cihazı Montaj, Yenileme , Sıva Gibi Tamirat İşleri İçin İdealdir. Oda İçerisindeki Objeler Yatay 360° Sürekli, Dikey Ve Çapraz Lazer Çizgi İle Kolaylıkla Ve Doğru Bir Şekilde Aynı Seviyede Hizalanabilir. Otomatik Terazileme (Nivelman) Özelliği İle Çapraz Lazer 4°’Ye Kadar Olan Açılarda 5 Saniye İçerisinde Düzleştirme Yapar. Daha Yüksek Açılarda Terazisizlik Durumlarında Kullanıcı Bir Led Uyarı İşiği İle İkaz Edilir. Te-Ll 360 Ayrıca Dijital Su Terazisi Olarak Da Kullanılabilir. Kolay Kullanımlı Çapraz Çizgi Lazeri Çapraz Çizgi Modu Yatay Tek Çizgi Modu(360°) Dikey Tek Çizgi Modu 4°’Ye Kadar Otomatik Terazileme 4°’Den Yüksek Eğimlerde Led Uyarı Entegre 1/4″ Tripod Bağlantısı Dijital Su Terazisi Olarak Da Kullanılabilir Soft Yüzey Kapalaması İle Rahat Tutuş Ve Yüksek Darbe Dayanımı Yüksekliği Ayarlanır Duvar Askı Aparatı Sarkaç Kilidi Pratik Taşıma Ve Saklama Çantası Çalışma Mesafesi 20 M Lazer Sınıfı (Yatay) 2 Lazer Diyodu(Yatay) 650 Nm Lazer Sınıfı (Dikey) 2 Lazer Diyodu(Dikey) 635 Nm Hizalama Süresi 5 Sn Hizalama Aralığı +/- 4° Hassasiyet 0,4 Mm/M Tripod Girişi 1/4″

 
Garanti Süresi (Ay) 24
Müşterilerimizin Önemle Dikkatine

Döviz Kuruyla Gelen Ürünlerimizde

Mağduriyet Yaşamamanız için

Sipariş Vermeden Önce Fiyatını Mutlaka Sorunuz.

Ürünlerimiz 2 yıl Garantilidir.

Satış Sonrası Servis

Bu Konu İle İlgili  Üretici veya İthalatçı Firma İle İletişime Geçiniz Mağazamızdan Almış Olduğunuz Ürünlerin Servisi Üretici veya İthalatçı Firmadır.

Tüm ürünlerimiz yetkili servisler tarafından garanti altındadır,

Satın almış olduğunuz ürünün arıza yapması durumunda bizimle irtibata geçerek size en yakın yetkili servise ulaşabilirsiniz.

DİKKAT ! Kullanılan ürünler firmamız tarafından kesinlikle iade alınmamaktadır, ürünün kullanımdan sonra arıza yapması durumunda tüketicinin, yetkili servislere başvurması gerekmektedir.

Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Ürünler